Pomóż i wygraj rower!

  • 25.08.2018, 21:50 (aktualizacja 25.08.2018, 21:54)
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

 Pomóż i wygraj rower!
Wszyscy, którzy na niedzielnych dożynkach wesprą zbiórkę charytatywną na rzecz Gabrysi Nawrot, wezmą udział w losowaniu. Nagrodą będzie rower.

Gabrysia urodziła się z wodogłowiem. Z powodu uciskającego mózg płynu dziewczynka od ponad pięciu lat cierpi na silne ataki padaczki. Wycieńczające ataki doskwierają jej każdego dnia, nawet po kilkanaście razy w ciągu doby.

Po wielu próbach leczenia rodzinie udało się wyjechać do specjalistycznej kliniki w Niemczech, w której leczy się dzieci z padaczką. Gabrysia przyjęła specjalny lek, który spowolnił rozwój choroby. Następnie dziewczynkę zakwalifikowano do leczenia operacyjnego, które to jednak – aby się odbyło – wymaga od rodziny zebrania 200 tysięcy złotych.

Zbiórka publiczna na rzecz dziewczynki będzie prowadzona przez Komitet Społeczny „Razem dla Gabrysi” na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym podczas Dożynek Województwa Podkarpackiego i Powiatu Mieleckiego w niedzielę, 26 sierpnia. Każda osoba, która wesprze leczenie dziewczynki weźmie udział w losowaniu roweru ufundowanego przez Galerię Navigator.

Losowanie nagrody odbędzie się przed koncertem zespołu Ich Troje około godziny 20:45.

W tym samym czasie – dla uczestników imprezy – Powiat Mielecki oraz Galeria Navigator będą miały również drugi rower do wygrania. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione przez konferansjerów w trakcie trwania imprezy. Zapraszamy serdecznie!

A. Łysoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe