Będą podwyżki dla pracowników niemedycznych mieleckiego szpitala

  • 24.08.2018, 10:22 (aktualizacja 28.08.2018, 22:24)
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Będą podwyżki dla pracowników niemedycznych mieleckiego szpitala A. Łysoń
Dyrektor mieleckiego szpitala podpisał porozumienie ze związkami zawodowymi, dzięki którym pracownicy niemedyczni otrzymają podwyżkę. Będzie ona przyznana na takich samych warunkach jaką niedawno otrzymały pielęgniarki i położne.

Komisja Zakładowa NSZ Solidarność informuje że w dniu 22.08.2018 r. zostało podpisane porozumienie dotyczące pracowników nie będących pielęgniarkami, położnymi i lekarzami na analogicznych zasadach jak podpisane porozumienie z grupą pielęgniarek i położnych tj, przewiduje wzrost wynagrodzenia zasadniczego (stawki) o 200 zł od 01.09.2018r. i o dalsze 100 zł od 01.06.2019 r.


Porozumienie zostało podpisane przez Dyrektora Leszka Kwaśniewskiego przy obecności Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły.


 Strony oświadczyły, że nadal będzie prowadzony -  w dotychczasowym zakresie – spór zbiorowy pomiędzy Pracodawcą oraz Zakładową Organizacją Związkową oraz innymi zakładowymi organizacjami związkowymi wszczęty na podstawie wystąpienia z dnia 16 kwietnia 2018 r. pt. ,,Postulaty dotyczące warunków płac i wolności związkowych’’ i że postulaty objętym tym sporem zbiorowym pozostają aktualne.

A. Łysoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe