Nie zaparkujesz na dworcowym parkingu w Mielcu

  • 24.08.2018, 08:40
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Nie zaparkujesz na dworcowym parkingu w Mielcu SzB Władze MKS zdecydowały o przeniesieniu swojego taboru autobusowego na parking dworcowy. Rozwiązanie jest tymczasowe.
Na dworcu autobusowym w Mielcu od pewnego czasu nie można parkować samochodów w miejscu, które było do tego przeznaczone. Administrator dworca zagrodził to miejsce i przeznaczył je na parking dla autobusów MKS.

Do niedawna na dworcu autobusowym w Mielcu funkcjonowały dwa parkingi. Jeden z nich przeznaczony był dla autobusów, drugi od zawsze był przeznaczony dla pasażerów, którzy podjeżdżali na dworzec swoimi samochodami. Od kilku tygodni ten drugi parking przestał istnieć. Miejsce zostało zagrodzone, co wywołało sporo emocji.


- Nie rozumiem decyzji zarządcy dworca. Codziennie, już od lat, przyjeżdżam na dworzec. Dotychczas parkowałem swoje auto na dworcowym parkingu i przesiadałem się do autobusu, który wiózł mnie do pracy. Gdy wracałem po pracy, ponownie przesiadałem się do samochodu. Teraz muszę na dziko parkować na okolicznych parkingach i liczyć na to, że nic się nie stanie. Parking na dworcu był monitorowany przez ochronę, czułem więc, że mój samochód jest bezpieczny - żali się nam mieszkaniec Mielca. 


Teraz ten parking stał się bazą dla autobusów MKS. - Rzeczywiście doszło do takiej zmiany, ale jest to zmiana tylko i wyłącznie tymczasowa. Obecnie realizowane są duże prace remontowe w bazie MKS i musieliśmy przenieść gdzieś miejskie autobusy. Ze względu na to, że zarządcą dworca jest spółka MKS, to zapadła decyzja, że na czas remontu przeniesiemy właśnie tam autobusy - komentuje dla nas Krzysztof Urbański, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Mielcu.
Remont bazy MKS może potrwać nawet kilka miesięcy. 

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe