Czego nie mówi Kronospan - Stowarzyszenie "Specjalna Strefa Ekologiczna" zaprasza na spotkanie.

  • 23.08.2018, 16:54 (aktualizacja 23.08.2018 17:08)
Podziel się:
Oceń:
Czego nie mówi Kronospan - Stowarzyszenie "Specjalna Strefa Ekologiczna" zaprasza na spotkanie.
Reagując na politykę informacyjną Kronospanu i kreowanie w mediach nowego wizerunku firmy, członkowie stowarzyszenia "Specjalna Strefa Ekologiczna" postanowili spotkać się z mieszkańcami Mielca i wyjaśnić kilka ważnych kwestii.

- Wśród tematów, które pragniemy omówić są m.in. polityka informacyjna firmy Kronospan w kontekście kreowania jej zielonego wizerunku, a także pozwolenie zintegrowane - fakt i zasięg odwołania się od niego ze strony Kronospan. Będziemy starali się także odpowiedzieć na wszystkie pytania mieszkańców i dziennikarzy - przekazuje Szymon Kuś, rzecznik prasowy i członek zarządu Stowarzyszenia "Specjalna Strefa Ekologiczna".

Konferencja prasowa połączona ze spotkaniem otwartym z mieszkańcami, odbędzie się 27 sierpnia w sali nr 1 SCK w Mielcu. Rozpoczęcie o godzinie 17.00.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Gusto
Gusto 23.08.2018, 22:53
Dajcie spokój ustawka i tyle... ci to znowu na jakie stołki się skrobią?
ja
ja 23.08.2018, 19:45
Skrzypiec rozpoczyna kampanie wyborczą. Ziomek już zaczął.

Pozostałe