Na osiedlu Mościska w Mielcu wielka integracja [FOTO]

  • 22.08.2018, 16:11
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Na osiedlu Mościska w Mielcu wielka integracja [FOTO] A. Łysoń
Plac przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej na osiedlu Mościska w Mielcu wypełnił się osobami korzystającymi ze wsparcia MOPS-u oraz ich rodzinami i przyjaciółmi.

Ta impreza jest jednym z elementów integracji dla tych osób, które pochodzą z terenu Mielca - mówiła Elżbieta Kwolek, koordynator Klubu Integracji Społecznej funkcjonującego w MOPS w Mielcu. 

Organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek i grilla. Uczestnicy całymi rodzinami brali udział w konkursach z cennymi nagrodami. Było także wiele zabaw integracyjnych dla dzieci i rodziców.

Stowarzyszenie Klub Historyczny "Prawda i Pamięć" charytatywnie wsparło imprezę, oferując przejażdżkę zabytkowymi samochodami marki Jeep Willys. Przedstawiciele stowarzyszenia wystąpili także w prelekcji dotyczącej odzyskania niepodległości przez Polskę. Ponadto odbyła się prezentacja dioramy grupy rekonstrukcyjno-historycznej im. gen. St. Maczka.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.