Mielecka policja szukała zaginionej

  • 30.07.2016, 19:27
  • KPP Ropczyce

Podziel się:

Oceń:

Mielecka policja szukała zaginionej
Działania policjantów z Ropczyc, Sędziszowa i Mielca doprowadziły do odnalezienia zaginionej 39-letniej kobiety. Zaniepokojony mąż początkowo szukał jej sam, lecz bezskutecznie. W poszukiwaniach 39-latki brali udział także strażacy, w tym ochotnicy oraz mieszkańcy.

W połowie tygodnia 35-letni mieszkaniec gminy Ropczyce powiadomił policję o zaginięciu żony. 39-latka wyszła z domu około południa i mężczyzna nie mógł nawiązać z nią kontaktu. Początkowo szukał jej sam, lecz bez rezultatu. Bał się o jej zdrowie i życie.

W poszukiwaniach brali udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim oraz patrol z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu z przewodnikiem psa tropiącego.

Łącznie w poszukiwaniach brało udział 50 policjantów i strażaków oraz kilkanaście osób z rodziny oraz sąsiedztwa. W trakcie poszukiwań, poza sprawdzeniem miejsc ogólnodostępnych jak dworce czy przystanki, przeszukano rejon miejsca zamieszkania kobiety. Sprawdzono obszar o długości około półtora kilometra.

W trakcie trwania poszukiwań uzyskano informację, że prawdopodobnie poszukiwana kobieta widziana była w rejonie jednego z leśnych zagajników. Po przejściu kilkuset metrów odnaleziono zaginioną. Nie odniosła żadnych poważnych obrażeń, została przewieziona do szpitala.

 

KPP Ropczyce

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
no kat
no kat 31.07.2016, 23:10
Pewnie tak, skoro znaleźli ją bez żadnych poważnych obrażeń, a przewieźli do szpitala
kat
kat 31.07.2016, 22:10
jakaś chora była? przeszła kilkaset metrów i nie mogła wrócić do domu?

Pozostałe