Za nimi już 5 dni pieszej wędrówki na Jasną Górę! Co słychać na pielgrzymim szlaku [FOTO]

  • 21.08.2018, 23:25 (aktualizacja 21.08.2018 23:37)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Za nimi już 5 dni pieszej wędrówki na Jasną Górę! Co słychać na pielgrzymim szlaku [FOTO]
Mielczanie, którzy uczestniczą w pieszej pielgrzymce z Tarnowa na Jasną Górę mają już za sobą ponad 130 km drogi. W sobotę 25 sierpnia będą już w Częstochowie.

Pielgrzymi trud znoszą bardzo dobrze. W tym roku pogoda sprzyja pielgrzymowaniu. Nie było jeszcze deszczowego dnia. Uczestnicy pielgrzymki codziennie słuchają nauk o. Remigiusza Recława SJ - jezuity. Modlą się i po prostu idą pokonując kolejne kilometry. Wtorek 21 sierpnia, był wyjątkowym dniem na trasie pielgrzymki, bo w każdej grupie przez pewien czas szedł kapłan z najświętszym sakramentem. 

Posłuchajcie kazania o. Remigiusza:

 

Pielgrzymka trwa. Po radosnym pożegnaniu w Tarnowie, czekali na nas kolejni ludzie wspierający Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską: gospodarze częstujący nas na postojach oraz ci, którzy użyczyli nam dach nad głową. Tegoroczne pielgrzymowanie mija nam wraz z rozważaniami na temat Ducha Świętego i jego roli w Kościele. Niech Duch Święty towarzyszy wszystkim tarnowskim pielgrzymom! Trwająca PPT dla nas, dla młodych ludzi, którzy szykują się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Panamy, jest kolejnym etapem przygotowań do tego wydarzenia - powiedział nam Wiktor z grupy nr 16

Szymon Burek

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe