Znamy kolejnego kandydata na prezydenta miasta Mielca. To Grzegorz Ziomek

  • 21.08.2018, 14:06 (aktualizacja 27.08.2018 08:35)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Znamy kolejnego kandydata na prezydenta miasta Mielca. To Grzegorz Ziomek A. Łysoń Grzegorz Ziomek
Dzisiaj (wtorek, 21 sierpnia) w samo południe poznaliśmy nowego kandydata na prezydenta Mielca. Jest nim 35- letni Grzegorz Ziomek. Bezpartyjny kandydat otrzymał poparcie ugrupowania Kukiz'15.

Nowego kandydata przedstawił poseł Kukiz'15 Maciej Masłowski mówiąc, że Grzegorz Ziomek jest aktywną osobą, działającą społecznie, oprócz tego ma osiągnięcia sportowe - ukończył pięć maratonów, co świadczy o jego determinacji w osiąganiu zaplanowanego celu.

W 2015 roku młody inżynier próbował swych sił, startując w wyborach do Sejmu. Do sukcesu zabrakło kilkuset głosów.
- Moja przygoda z polityką rozpoczęła się w 2015, kiedy podjąłem decyzję o udziale w wyborach do Sejmu,w których otrzymałem bardzo dobry wynik. Za ten kredyt zaufania otrzymany od mielczan chciałem się odwdzięczyć, zakładając m.in. stowarzyszenie Odrodzony Mielec - mówił podczas konferencji nowy kandydat.

Grzegorz Ziomek znany jest z organizacji protestów przeciwko funkcjonowaniu firmy Kronospan w Mielcu. Zapytany, co zrobi z uciążliwym sąsiadem odpowiada, że w pierwszej kolejności zorganizuje referendum, aby mielczanie się wypowiedzieli, czy chcą tę firmę u siebie, ewentualnie na jakich zasadach ten zakład ma funkcjonować. - Prezydent miasta ma działać  w imieniu mieszkańców i na rzecz mieszkańców. Jeżeli nie ma takich narzędzi tutaj, to powinien ich szukać w Warszawie, Rzeszowie i w okolicznych instytucjach - mówił.

- Nam wszystkim nie podoba się to, w jakim kierunku Mielec zmierza. Dużo zrealizowanych inwestycji jest nietrafionych, mamy potężny problem jeśli chodzi o zadłużenie Mielca, a finanse są w trudnym położeniu - mówił kandydat odpowiadając na pytanie o motywy podjęcia takiej decyzji.

Chciałby rozwiązać problem zakorkowania Mielca, czyli skutecznie przeprowadzić budowę mostów i rozbudowę obwodnic.

Grzegorz Ziomek mówił także o planowanej budowie hali sportowej, która wymaga zweryfikowania projektu. Twierdzi, że ogromne pieniądze planowane na jej budowę zamrożą pozostałe inwestycje na długie lata.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Cynthia
Cynthia 23.08.2018, 13:29
W internecie wszyscy są mądrzy ale jak przyjdzie do działania to każdy nie ma czasu, pomysłu, chęci ....krytykowac kazdy potrafi do tego anonimowo. Jak wam sie nie podoba to nie głosujcie. Ja uważam że to człowiek godny zaufania, ktory w życie mielczan może wnieść coś dobrego. Jeden człowiek nie naprawi kilkunastu lat błędów innych ludzi! Myślę że warto dać każdemu szansę, a nie oceniać nie znając wcale człowieka. Wiedzę zdobywa się również z doświadczeniem. I myślę że jeśli mu się uda to będzie właściwa osoba na właściwym miejscu! Powodzenia :)
INWESTYCJE SĄ NAJ!!!
INWESTYCJE SĄ NAJ!!! 22.08.2018, 21:32
Gość mówi o ograniczeniu kosztów a z drugiej strony "chce" dać miliony na STAL już trawa kosztowała dwa MILIONY .......itd.... :) Ludzie do mielca nie przyjadą/opuszczą dla jakiejś tam drużyny sportowej!!!!! Ludzie chcą dobrych dróg - gdzie mosty, gdzie poważny budynek PKS, gdzie czteropasmówka po most, Ludzie chcą dobrych i bezpiecznych szkół oraz dobrego nauczania w szkole/nie w domu przez rodziców po pracy, Ludzie chcę dostępu do opieki medycznej oraz godnej pracy, własnego choć malutkiego mieszkanka z własnym balkonem - tyle
Dodatkowo impreza na lotnisku i coś na błoniach między sądem a rzeką - to jest chyba ważniejsze? DRUŻYNA SPORTOWA NIE POWINNA BYĆ FINANSOWANA Z PODATKÓW MIELCZAN - od tego jest sponsor!!!!
Nie Nie
Nie Nie 21.08.2018, 16:53
Typowy karierowicz z marną wiedzą. Dzięki takim kandydatom Kukiz'15 dużo traci.
Wkurzony
Wkurzony 21.08.2018, 14:48
XDDDDDD
Ananasowy
Ananasowy 21.08.2018, 14:35
Czyli akcje przeciwko krono to było tylko budowanie kapitału politycznego. ŻENADA!
jan
jan 21.08.2018, 15:32
Ananasowy wracaj na linie do krono

Pozostałe