Strażacy ratowali pieska, którego właściciel mieszkania zostawił zamknięty na balkonie!

  • 19.08.2018, 13:24 (aktualizacja 19.08.2018 14:12)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Strażacy ratowali pieska, którego właściciel mieszkania zostawił zamknięty na balkonie! mm Pies znajdowal sie na zamnkietym balkonie.
Piesek przebywał na balkonie jednego z bloków przy ul. Zygmuntowskiej. Wzbudziło to zainteresowanie sąsiadów, którzy w trosce o czworonoga postanowili powiadomić służby.

Piesek przebywał na balkonie na słońcu już dłuższy czas, a w mieszkaniu nie było właściciela. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy, którzy za pomocą wysięgnika uwolnili pieska. Pies miał być przetransportowany do schroniska, ale na miejscu nieoczekiwanie pojawił się właściciel mieszkania, który zabrał psa.

 

 

 

 

 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe