Barwne dożynki gminy Padew Narodowa w Domacynach [FOTO]

  • 15.08.2018, 22:46 (aktualizacja 15.08.2018 22:56)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Barwne dożynki gminy Padew Narodowa w Domacynach [FOTO] SzB Każde sołectwo gminy przygotowało okolicznościowy wieniec dożynkowy.
Społeczność Gminy Padew Narodowa tegoroczne święto plonów zorganizowała w Domacynach. Tegoroczne wieńce dożynkowe nawiązywały do jubileuszu niepodległości Polski.

Dożynki rozpoczęły się od uroczystej mszy dziękczynnej w kościele parafialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Domacynach. Następnie wszyscy zebrani przeszli w uroczystym korowodzie na tereny za kościołem, gdzie można było wysłuchać okolicznościowych przemówień. Dla gości dożynek wystąpił zespół "Fox" z Kielc. Organizatorem dożynek był Urząd Gminy Padew Narodowa, Rada Sołecka wsi Domacyny i Gminny Ośrodek Kultury z Padwi Narodowej.  

Szymon Burek

Zdjęcia (72)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe