Powiat przebudowuje most w Grochowem

  • 15.08.2018, 09:07
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Powiat przebudowuje most w Grochowem
Do końca października ma zakończyć się przebudowa mostu na potoku Rów w ciągu drogi powiatowej nr 1 140R Tuszów Narodowy – Sarnów – Ostrowy Baranowskie.

Zadanie obejmie rozbiórkę dotychczasowej konstrukcji mostu i zastąpienie jej nową konstrukcją ramownicową; przebudowę drogi w obrębie mostu oraz umocnienie koryta potoku znajdującego się w sąsiedztwie remontowanej przeprawy. 

Inwestycja będzie kosztować 1 451 888,09 zł i zostanie wsparta środkami z Lasów Państwowych.

W tym roku władze powiatu, za kwotę przeszło 1,6 miliona złotych, przebudują także most na potoku Wiśnia w m. Trzciana w ciągu drogi powiatowej nr 1 152R Borowa – Czermin – Wola Mielecka – Przecław.

Warto podkreślić, że to już kolejne tak duże remonty przepraw mostowych. W ubiegłym roku władze samorządowe powiatu przebudowały aż trzy mosty: w Sarnowie, Dąbiu i Zdziarcu.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.