Wyjątkowy koncert fortepianowy artystów z Ukrainy i Mołdawii. Trwa 21. Mielecki Festiwal Muzyczny

  • 13.08.2018, 11:42
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wyjątkowy koncert fortepianowy artystów z Ukrainy i Mołdawii. Trwa 21. Mielecki Festiwal Muzyczny MR Alina Andriuti z Mołdawii
W niedzielę 12 sierpnia w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury na fortepianie zagrali młodzi utalentowali muzycy: Alina Andriuti z Mołdawii i Ivan Shemchuk z Ukrainy. Koncert pianistyczny 21. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

A wykonawcy byli świetni, choć bardzo młodzi. Alina Andriuti z Mołdawii i Ivan Shemchuk z Ukrainy. Młodzi, utalentowani, z nagrodami i sukcesami na koncie (i zakochani - ledwie 2 miesiące temu wzięli ślub) grali solo i w duecie muzykę wielkich kompozytorów. W muzycznym menu znaleźli się: Schubert, Debussy, Rachmaninow, Chopin, Skriabin, Ravel, Enescu. Koncert, jak zwykle poprowadził Piotr Wyzga.

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.