Ekstremalny bieg ku czci Hetmana Mieleckiego [FOTO]

  • 13.08.2018, 09:51
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Ekstremalny bieg ku czci Hetmana Mieleckiego [FOTO] JZ Organizatorem biegu był Damian Gąsiewski, którego imprezy sportowe na stałe wpisały się w kalendarz naszego miasta.
5 kilometrów zróżnicowanej trasy. Po drodze wiele przeszkód i niespodzianek. Tak w skrócie wyglądał II Bieg Hetmana Mieleckiego. Z tym wymagającym biegiem zmierzyło się 150 biegaczy.

II Bieg Hetmana Mieleckiego odbył się w ramach Zlotu Militarnego. Oba wydarzenia miały miejsce w niedzielę na bulwarach. Organizatorem biegu był Damian Gąsiewski, którego imprezy sportowe na stałe wpisały się w kalendarz naszego miasta. - Był to pierwszy w Mielcu bieg przeszkodowy dla dorosłych. Impreza zgromadziła komplet uczestników, którym należą się brawa za pokonanie trasy i przeszkód, ale też licznych kibiców, którzy, dopingowali biegaczy z całej południowo-wschodniej Polski. To wszystko razem, to również ogromna satysfakcja i potężna dawka motywacji dla organizatorów – powiedział Gąsiewski. Bieg mógł się odbyć dzięki współpracy z Klubem Historycznym "Prawda i Pamięć", który z kolei był organizatorem V Zlotu Militarnego.

– Jestem po wrażeniem wszystkich uczestników biegu. Byli po prostu fantastyczni. Gratuluje każdemu – powiedział pomysłodawca wydarzenia, Jakub Cena. Wszyscy organizatorzy zgodnie twierdzą, że za rok odbędzie się kolejna edycja biegu. 

KOBIETY OPEN:

1. Anna Jasiak - Wola Rzędzińska - Husaria Race Team

2. Małgorzata Ligęska - Dębica - SRTG Dębica

3. Iwona Kosior - Mielec - Extreme Fitness Club

MĘŻCZYŹNI OPEN:

1. Paweł Dulik - Sarnów - LKS Stal Mielec

2. Jarosław Strycharz - Wadowice Górne

3. Filip Zaręba - Mielec - Zabiegani Mielec

 

Szymon Burek

Zdjęcia (59)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe