Pieniądze na wymianę przydomowych pieców czekają!

  • 10.08.2018, 08:46
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Pieniądze na wymianę przydomowych pieców czekają!
Tylko do 14 sierpnia trwa nabór deklaracji od mielczan zainteresowanych dofinansowaniem do wymiany starego pieca węglowego na piec gazowy, piec na biomasę, piec na ekogroszek lub przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Deklaracje dotyczące udziału w projekcie mieszkańcy miasta mogą składać  w godzinach od 8.30 do 14.00, od poniedziałku do piątku, w budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu przy ul. Żeromskiego 26.

Do projektu dotyczącego wymiany starego pieca na piece gazowe, na biomasę i przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej może zostać zakwalifikowanych około 600 nieruchomości, a do projektu dotyczącego wymiany na piec na ekogroszek  może zostać zakwalifikowanych kolejnych 200 nieruchomości. Dofinansowanie przyznaje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe