Spaliła się stara cegielnia na ulicy Wojsławskiej w Mielcu [FOTO, VIDEO]

  • 9.08.2018, 00:29 (aktualizacja 13.08.2018 10:36)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Spaliła się stara cegielnia na ulicy Wojsławskiej w Mielcu [FOTO, VIDEO] SzB Strażacy walczyli z ogniem około dwóch godzin.
W środę 8 sierpnia po godzinie 22 doszło do pożaru starej cegielni, która znajduje się przy ulicy Wojsławskiej w Mielcu. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na całej konstrukcji byłej hali produkcyjnej.

Z ogniem walczyły jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Mielca, a także strażacy ochotnicy z kilku miejscowości całego powiatu mieleckiego. Strażacy gasili ogień około dwóch godzin. Przed północą zakończyła się akcja gaśnicza. Strażacy obecnie nie informują jeszcze co było przyczyną tego pożaru. 

Stara cegielnia to już od wielu lat opuszczony budynek, który z roku na rok jest w coraz gorszym stanie technicznym. 

Zobacz akcję ratowniczą:

 

Szymon Burek

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 9.08.2018, 19:42
Sama się spaliła czy miała się spalić ?
Andrzej
Andrzej 9.08.2018, 17:37
Nie tak dawno w tym miejscu powycinali drzewa teraz pożar starej hali produkcyjnej a pewnie w niedługim czasie powstaną szeregówka to proste i tak to miejsce długo stało bez użyteczne

Pozostałe