Maria Napieracz oficjalnie już nie jest wicestarostą. Od 8 sierpnia będzie kierować mieleckim pogotowiem

  • 7.08.2018, 15:11 (aktualizacja 07.08.2018 15:27)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Maria Napieracz oficjalnie już nie jest wicestarostą. Od 8 sierpnia będzie kierować mieleckim pogotowiem MP Maria Napieracz już od środy 8 sierpnia rozpocznie pracę jako dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
Rada Powiatu Mieleckiego jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia rezygnacji Marii Napieracz z funkcji Wicestarosty Powiatu Mieleckiego.

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu, podczas której został rozpatrzony ten punkt, odbyła się we wtorek, 7 sierpnia. Radni jednogłośnie zadecydowali o przyjęciu rezygnacji Marii Napieracz z funkcji wicestarosty oraz zwolnieniu jej z obowiązków członka zarządu.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowej wicestaroście za merytoryczną, bardzo dobrą współpracę. Przez niemal cztery lata udawało nam się zgodnie współdziałać, a efekty tej pracy widoczne są dziś dla nas wszystkich – mówił starosta Zbigniew Tymuła.

Podziękowania na ręce dotychczasowej wicestarosty złożył także przewodniczący rady Henryk Niedbała. - W imieniu swoim oraz rady, dziękuję za pracę jaką Maria Napieracz wykonała jako radna, członek zarządu i wicestarosta. Życzę jej sukcesów w dalszej karierze – przekazał.

Dziękuję za każdą merytoryczną współpracę, jak i za trudne dyskusje, które odbywaliśmy na sali obrad. Wszystkie trudne sprawy były tu podnoszone w trosce o dobro mieszkańców, o dobro powiatu mieleckiego. Za tę służbę na rzecz drugiego człowieka wszystkim serdecznie dziękuję, a szczególne podziękowania kieruję na ręce Pana Starosty, Pana Przewodniczącego Rady oraz członków Zarządu Powiatu Mieleckiego – mówiła Maria Napieracz.

Maria Napieracz od 8 sierpnia br. będzie pełnić funkcję dyrektora mieleckiego pogotowia. 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
xcso
xcso 7.08.2018, 16:30
nie no dlaczego tak ? tak sie nie robi Prosze PAni...

Pozostałe