Uroczysta Gala 80-lecia Polskich Zakładów Lotniczych na Zamku w Baranowie Sandomierskim

  • 28.07.2018, 10:19 (aktualizacja 28.07.2018, 11:17)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Uroczysta Gala 80-lecia Polskich Zakładów Lotniczych na Zamku w Baranowie Sandomierskim UMWP Na uroczystości pojawił się prezes Sikorsky a Lockheed Martin Company, Dan Schultz
Mieleckie tradycje przemysłu lotniczego to historia sięgająca już okrągłe 80 lat. Swój piękny jubileusz w piątek 27 lipca na Zamku w Baranowie Sandomierskim obchodziły Polskie Zakłady Lotnicze z Mielca.

W uroczystej gali na zamku w Baranowie Sandomierskim,  m. in. udział marszałek Władysław Ortyl. W krótkim wystąpieniu przypomniał znaczenie lotnictwa dla gospodarczego rozwoju regionu, jak i wspomniał swój okres pracy w PZL, odczytał też list od marszałka Marka Kuchcińskiego.

Na ręce prezesa Sikorsky a Lockheed Martin Company, Dana Schultza marszałek złożył pamiątkową lampę Ignacego Łukasiewicza.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe