Zmiana w organizacji ruchu na Alei Niepodległości od czwartku 26 lipca!

  • 25.07.2018, 15:16 (aktualizacja 25.07.2018 15:20)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Zmiana w organizacji ruchu na Alei Niepodległości od czwartku 26 lipca! SzB.
W związku z realizowaną obecnie inwestycją przebudowy ulicy Kochanowskiego, od czwartku 26 lipca wprowadzona zostaje czasowa zmiana organizacji ruchu na Alei Niepodległości w centrum Mielca.

Zmiana dotyczyć będzie rejonu skrzyżowania Alei Niepodległości z ulicami Kochanowskiego i Sikorskiego, gdzie ruch będzie się odbywał w dwóch kierunkach na podwójnym pasie Alei Niepodległości od strony ulicy Sikorskiego. Podwójny pas Alei Niepodległości od strony ulicy Kochanowskiego będzie wyłączony z ruchu. Będą tam prowadzone prace budowlane i w tym miejscu będzie zorganizowane tylko przejście dla pieszych. 

- W związku z tymi utrudnieniami prosimy zarówno kierowców jak i pieszych oraz rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności - przekazuje w swoim komunikacie Urząd Miejski w Mielcu.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe