Zbigniew Michalski opublikował nowy tomik poezji "Balans bieli i czerni"

  • 18.07.2018, 10:03
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Zbigniew Michalski opublikował nowy tomik poezji "Balans bieli i czerni"
Na chwilę przed sezonem wakacyjnym, 6 lipca 2018 r. byliśmy świadkami kameralnej promocji „Balansu bieli i czerni” kolejnego tomiku poezji Zbigniewa Michalskiego – prezesa Mieleckiego Towarzystwa Literackiego.

Spotkanie odbyło się w gościnnych progach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w Mielcu. To szósty tomik autora z miejscowego środowiska literackiego, który powstał w oparciu o jego własny pomysł. W promocji wzięli udział zaproszeni goście m.in.: radna Powiatu Mieleckiego Joanna Rębisz i kandydat na urząd Prezydenta Miasta Mielca Piotr Wiech z żoną Małgorzatą, członkowie MTL i miłośnicy poezji. Gości spotkania powitała kierownik Filii Józefa Krasoń. W rolę konferansjera wcielił się prezes MTL.  Ze swymi niebanalnymi interpretacjami piosenek muzyki popularnej zapoznał uczestników imprezy zespół muzyczny „Cantica Romanza” w składzie: Magdalena Kuroś i Przemysław Pawłowski – gitara akustyczna. Wybrane wiersze z tomiku zaprezentowały poetki Towarzystwa Barbara Augustyn i Anita Róg. Miał też swoje pięć minut sam autor tomiku: odczytał swoje wiersze i odpowiedział szczegółowo na zadane pytania. Podziękował wszystkim zebranym za przybycie. Podziękowania otrzymali także Józefa Krasoń, zespół muzyczny „Cantica Romanza” i osoby prezentujące wiersze. Na koniec odbyła się tradycyjna sesja fotograficzna. Podpisaniem wielu tomików, przez Zbigniewa Michalskiego, zakończyło się to interesujące spotkanie.

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ania
Ania 18.07.2018, 22:03
Brawo cantica romanza

Pozostałe