Wicestarosta Powiatu będzie Dyrektorem Pogotowia Ratunkowego

  • 18.07.2018, 09:50
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wicestarosta Powiatu będzie Dyrektorem Pogotowia Ratunkowego SzB.
Nowym Dyrektorem Pogotowia Ratunkowego w Mielcu zostanie Maria Napieracz - wicestarosta powiatu mieleckiego. Komisja Konkursowa 12 lipca wybrała wicestarostę spośród kilku kandydatów.

Konkurs na dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Mielcu został ogłoszony ponieważ dotychczasowy dyrektor Paweł Pazdan zakończył swoją kadencję. Ze względu na to, że Maria Napieracz była zastępcą starosty, to już niedługo Zarząd Powiatu będzie musiał wybrać następcę. Nieoficjalnie pojawia się nazwisko Marka Kamińskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego.  

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Przegracie
Przegracie 20.07.2018, 05:07
PiS postanowił jednak przegrać w Mielcu wybory samorządowe. Zaczęło się lokowanie działaczy w bezpiecznych miejscach. A mielczanie to widzą i wnioski wyciągają.
Obywatel RP
Obywatel RP 18.07.2018, 22:59
Wstyd ludzie wstyd ... Żeby Taką osobę na takie stanowisko :/ Przecież ta osoba nie ma zielonego pojęcia o ratownictwie medycznym. To tak jakby wziąć rolnika i niech prowadzi on ogromną firmę.
olo
olo 18.07.2018, 16:07
Czy pani nauczycielka ma kompetencję to się szybko okaże

Pozostałe