Najwyższa na świecie wieża z kiełbasy powstanie w Radomyślu Wielkim? Przekonamy się 21 lipca!

  • 9.07.2018, 15:04 (aktualizacja 09.07.2018 15:11)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Najwyższa na świecie wieża z kiełbasy powstanie w Radomyślu Wielkim? Przekonamy się  21 lipca!
W ramach Podkarpackiego Dnia Wędliniarza w Radomyślu Wielkim dojdzie do próby bicia rekordu Guinnessa na zbudowanie najwyższej wieży z kiełbasy! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 lipca 2018 roku na Stadionie KS Radomyślanka. Rekord będzie bity od godziny 16.30 do 18.00. 

Aby udało się osiągnąć sukces, rekordowa wieża musi mierzyć przynajmniej 1,51 metra wysokości, stać samodzielnie bez żadnych podpór, a kiełbasy wykorzystane do jej stworzenia muszą być w pełni ugotowane.

Po dokonaniu wszelkich niezbędnych pomiarów, które później zweryfikuje londyński Guinness, każdy uczestnik Podkarpackiego Dnia Wędliniarza będzie mógł skosztować fragmentu rekordowej wieży z kiełbasy za symboliczną opłatą, na rzecz chorych dzieci.

W tym dniu poza biciem rekordu przewidziano wiele dodatkowych atrakcji. Wśród nich między innymi koncert Rafała Brzozowskiego z zespołem Czadoman. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe