Piotr Wiech kandydatem na Prezydenta Mielca! Stowarzyszenie "Nasz Mielec" odkrywa karty [VIDEO]

  • 26.06.2018, 21:14 (aktualizacja 27.06.2018 08:28)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Piotr Wiech kandydatem na Prezydenta Mielca! Stowarzyszenie "Nasz Mielec" odkrywa karty [VIDEO] SzB Piotr Wiech ma 43 lat i mieszka w Mielcu
Kandydatem na Prezydenta Mielca Stowarzyszenia "Nasz Mielec" jest mielczanin Piotr Wiech. - Piotr jest zdolny, dobrze wykształcony i z dużym doświadczeniem zawodowym i społecznym. Mamy nadzieję, że będzie kandydatem obywatelskim - komentuje Bogdan Bieniek, prezes Stowarzyszenia "Nasz Mielec".

Piotr Wiech to 43-letni mielczanin, ma żonę i trzech synów. Jest inżynierem Politechniki Rzeszowskiej, ponadto ukończył siedem innych studiów podyplomowych. Kandydat na Prezydenta Miasta Mielec w 2014 roku z komitetu Lepszy Mielec, którego był inicjatorem i współzałożycielem, absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studiów podyplomowych i wielu kursów: MBA (Master of Business Administration), CIMA (Zarządzanie Finansami), ERP (Systemy Zarządzania Przedsiębiorstwem), IT2EDU (Przygotowanie Kadry Inżynierskiej), Przygotowanie Pedagogiczne, IPMA (Zarządzanie Projektami). Zdobytą wiedzę stosuje w praktyce jako szef informatyki i organizacji w mieleckiej firmie. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje również jako wykładowca studentom z rzeszowskiej WSIiZ i warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.

Zobacz konferencje prasową Piotra Wiecha:

 

 

Plany Stowarzyszenia "Nasz Mielec" na najbliższe wybory samorządowe:

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe