10 lipca ważna debata o mieleckim powietrzu. Przyjadą przedstawiciele rządu i specjaliści w walce ze smogiem

  • 26.06.2018, 10:19 (aktualizacja 26.06.2018 15:23)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
10 lipca ważna debata o mieleckim powietrzu. Przyjadą przedstawiciele rządu i specjaliści w walce ze smogiem SzB. Fryderyk Kapinos
Już 10 lipca Urząd Miejski w Mielcu organizuje publiczną debatę na temat mieleckiego powietrza. Na spotkaniu będą przedstawiciele ministerstwa środowiska i urzędnicy odpowiedzialni w rządzie za walkę ze smogiem. Spotkanie odbędzie się w sali nr 1 SCK. Początek o godz. 16:00.

Prezydent Fryderyk Kapinos chce omówić temat pozwolenia zintegrowanego z przedstawicielami strony społecznej na najbliższym spotkaniu  miejskiego zespołu roboczego ds. czystości powietrza. Spotkanie odbędzie się w środę, 4 lipca. Tymczasem już na 10 lipca zaplanowana jest duża debata na temat mieleckiego powietrza. Odbędzie się w sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Na spotkanie przyjedzie Małgorzata Golińska - wiceminister środowiska, pełnomocnik premiera RP ds. programu "Polska bez Smogu" Piotr Woźny, Andrzej Guła - szef Krakowskiego Alarmu Smogowego, a także burmistrz małopolskiej Skawiny - Paweł Kolasa.

- Chcemy zrobić dużą debatę publiczną na temat poprawy jakości powietrza w Mielcu i powiecie mieleckim. Wysłaliśmy także zaproszenia do burmistrzów z Żar i Szczecinka. Spotkanie to będzie otwarte dla wszystkich - podkreśla Fryderyk Kapinos. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe