Sejmik Województwa Podkarpackiego podjął decyzje o utworzeniu sieci szkół medycznych

  • 21.06.2018, 12:23 (aktualizacja 21.06.2018 12:34)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Sejmik Województwa Podkarpackiego podjął decyzje o utworzeniu sieci szkół medycznych
Sejmik Województwa Podkarpackiego utworzył Medyczno-Społeczne Centra Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na bazie dotychczas istniejących Medycznych Szkół Policealnych i nowo utworzonych Policealny Szkół Medyczno-Społecznych dla Dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności i poszerzając ofertę Medyczno-Społecznych Centrów Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego utworzono Podkarpackiego Centra Kształcenia Ustawicznego, które są placówkami kształcenia ustawicznego, umożliwiającymi uzyskanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i  kwalifikacji zawodowych.

Medyczno-Społeczne Centra Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzą zatem kształcenie w zawodach medycznych, społecznych i pokrewnych dla młodzieży (w formie stacjonarnej), dorosłych (w formie zaocznej i stacjonarnej) oraz kształcenie ustawiczne dorosłych poprzez prowadzenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych, kursów umiejętności zawodowych, kursów umożliwiających uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Doskonała baza dydaktyczne, odpowiedni sprzęt, pomoce dydaktyczne, kadra pedagogiczna posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności dydaktycznej wyróżnia te Centra w środowisku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę edukacyjną Medyczno-Społecznych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego:

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe