Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart o filii WIOŚ w Mielcu, a także o dodatkowych stacjach pomiarowych [AUDIO]i

  • 21.06.2018, 01:20 (aktualizacja 21.06.2018 01:45)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart o filii WIOŚ w Mielcu, a także o dodatkowych stacjach pomiarowych [AUDIO]i
Wojewoda Ewa Leniart spotkała się z samorządowcami z regionu, by przekonywać ich do realizacji specjalnych programów profilaktycznych. Była także rozmowa o na temat zmieniających się przepisów o ochronie środowiska.

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart czeka na efekty przełączenia nowej instalacji w zakładzie Kronospan i na uruchomienie monitoringu. Uważa, że jeszcze za wcześnie na rozmowę o nowym oddziale WIOŚ w Mielcu. Nie ma jeszcze decyzji o instalacji nowych stacji.

Posłuchaj Ewy Leniart:

W Samorządowym Centrum Kultury odbyła się Konferencja Zdrowie i Środowisko poświęcona realizacji przez jednostki samorządu terytorialnego programów polityki zdrowotnej, a także ustawowych zadań związanych z nadzorem nad przestrzeganiem i stosowaniem przepisów o ochronie środowiska.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i pełniący funkcję Prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos. Z przedstawieniem „ O rybaku i smutnej rybce” dla uczestników i gości konferencji wystąpiły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Przecławiu.

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.