Nowy most w powiecie mieleckim

  • 23.07.2016, 00:59 (aktualizacja 23.07.2016 01:07)
  • opr. ms
Podziel się:
Oceń:
Nowy most w powiecie mieleckim Starostwo Powiatowe Mielec
Starostwo Powiatowe w Mielcu realizuje kolejną inwestycję ze środków zewnętrznych, jaką jest przebudowa mostu na Potoku Zgórsko.

1 464 877 zł to kwota, którą Minister Finansów przyznał dla powiatu mieleckiego ze środków rezerwy ogólnej na dofinasowanie przebudowy mostu na Potoku Zgórsko w miejscowości Ruda w ciągu drogi powiatowej nr 1 175R Tuszyma - Przecław - Radomyśl Wielki, km 11+787.

W drodze przetargowej wyłoniony został już wykonawca robót i jest nim firma INTOP z Tarnobrzega, która dokona przebudowy obiektu za kwotę w wysokości 1 556 409 zł.

- W tej chwili przygotowany jest już plan organizacji ruchu i za kilka dni wykonawca wejdzie na plac budowy. Trasa Ruda - Radomyśl Wielki na czas przebudowy będzie zamknięta, ale zostanie zapewniony objazd innymi drogami. Po zakończeniu tej inwestycji most będzie służył mieszkańcom przez długie lata, dlatego teraz bardzo proszę wszystkich kierowców o cierpliwość – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przewidywany czas oddania do użytku nowego mostu to 15 listopada tego roku.
 
Kierowców prosi się o zachowanie ostrożności i dostosowanie do tymczasowej zmiany organizacji ruchu.

opr. ms
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A.Z.
A.Z. 9.08.2016, 11:49
Przydało by się lepsze oznakowanie obiadów

Pozostałe