Nowy most w powiecie mieleckim

  • 23.07.2016, 00:59 (aktualizacja 23.07.2016, 01:07)
  • opr. ms

Podziel się:

Oceń:

Nowy most w powiecie mieleckim Starostwo Powiatowe Mielec
Starostwo Powiatowe w Mielcu realizuje kolejną inwestycję ze środków zewnętrznych, jaką jest przebudowa mostu na Potoku Zgórsko.

1 464 877 zł to kwota, którą Minister Finansów przyznał dla powiatu mieleckiego ze środków rezerwy ogólnej na dofinasowanie przebudowy mostu na Potoku Zgórsko w miejscowości Ruda w ciągu drogi powiatowej nr 1 175R Tuszyma - Przecław - Radomyśl Wielki, km 11+787.

W drodze przetargowej wyłoniony został już wykonawca robót i jest nim firma INTOP z Tarnobrzega, która dokona przebudowy obiektu za kwotę w wysokości 1 556 409 zł.

- W tej chwili przygotowany jest już plan organizacji ruchu i za kilka dni wykonawca wejdzie na plac budowy. Trasa Ruda - Radomyśl Wielki na czas przebudowy będzie zamknięta, ale zostanie zapewniony objazd innymi drogami. Po zakończeniu tej inwestycji most będzie służył mieszkańcom przez długie lata, dlatego teraz bardzo proszę wszystkich kierowców o cierpliwość – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przewidywany czas oddania do użytku nowego mostu to 15 listopada tego roku.
 
Kierowców prosi się o zachowanie ostrożności i dostosowanie do tymczasowej zmiany organizacji ruchu.

opr. ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A.Z.
A.Z. 09.08.2016, 11:49
Przydało by się lepsze oznakowanie obiadów

Pozostałe