Wzorowa komunikacja z mieszkańcami. Powiat Mielecki z nagrodą!

  • 11.06.2018, 17:41 (aktualizacja 11.06.2018 17:42)
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Wzorowa komunikacja z mieszkańcami. Powiat Mielecki z nagrodą!
Starosta Zbigniew Tymuła odebrał nagrodę w konkursie „Nowego Podkarpacia” na najlepszy samorządowy fanpage na Facebooku. Profil Powiatu Mieleckiego został uznany za najlepszy w województwie.

Rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszy samorządowy fanpage na Facebooku odbyło się w piątek, 8 czerwca, podczas podsumowania tegorocznej  edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej w Rzeszowie. O przyznaniu nagrody zadecydowała kapituła konkursowa, w której skład weszło kilkunastu członków, w tym osoby delegowane przez organizatora, przedstawiciele honorowych patronów konkursu oraz przedstawiciele laureatów poprzedniej edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Wyróżnienie odebrał Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła. 

Wyróżniony w konkursie fanpage Powiatu Mieleckiego – obecnie najlepszy spośród powiatowych profili na Podkarpaciu – wykorzystywany jest w szczególności do przekazywania mieszkańcom ważnych informacji i komunikatów. Na profilu oglądać można galerie zdjęć z bieżących wydarzeń odbywających się w Starostwie Powiatowym w Mielcu oraz śledzić aktualności związane z działalnością podległych starostwu jednostek. Fanpage cieszy się nawet kilkunastoma tysiącami odsłon w ciągu dnia, a grono jego stałych obserwatorów wynosi ponad 4,6 tys. użytkowników. 

Zachęcamy do polubienia profilu pod adresem: https://www.facebook.com/PowiatMielecki/

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe