Kronospan wydaje oświadczenie po spotkaniu z władzami i przedstawicielami mieszkańców

  • 9.06.2018, 12:24 (aktualizacja 09.06.2018 12:35)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Kronospan wydaje oświadczenie po spotkaniu z władzami i przedstawicielami mieszkańców SzB
W piątek 8 czerwca w siedzibie zakładu Kronospan odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządu, z lokalnymi samorządowcami, a także przedstawicielami rad osiedlowych.

TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

Jakość powietrza w Mielcu to kwestia, na której zależy nam wszystkim. Dostrzegają to również media – tak lokalne, jak i ogólnopolskie. Słuchamy głosu mieszkańców oraz ich obaw. Chcemy, jako mielczanie, na co dzień cieszyć się czystym powietrzem. Żyjemy tu, tu wychowujemy nasze dzieci i robimy wszystko, aby nasze miasto było bezpieczne dla naszych rodzin.

Wspieramy i inicjujemy działania, które odmieniają nasze miasto na lepsze. Zmieniamy się, stawiamy na ekologię. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Pierwsze efekty są już widoczne. Zainstalowaliśmy najnowocześniejszy w Europie filtr oczyszczający powietrze, który o 90% ogranicza emisję zanieczyszczeń. Inwestycja w innowacyjną technologię jest wyrazem naszej troski o Mielec i jego środowisko naturalne – nie poprzestajemy na tym. Podejmujemy kolejne, realne działania. 

Dlatego też wdrażamy program konsultacji społecznych - cyklicznych spotkań z radami osiedlowymi i mieszkańcami. Uważamy, że mieszkańcy miast najlepiej znają się na problemach miejsc, w których żyją. Deklarujemy, że chcemy się zaangażować w programy,  mające na celu poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Zależy nam też na proekologicznej edukacji nas wszystkich. 

Tworzymy nowe kanały komunikacji, tak by szybko odpowiadać na wszelkie pytania, dotyczące naszej działalności.

Podczas piątkowego (08.06.2018 r.) spotkania zgłosiliśmy również swoją chęć dołączenia do Zespołu ds. Czystego Powietrza w Mielcu. Wierzymy, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla naszego miasta.

Nowa instalacja została wyposażona w urządzenie do pomiaru ciągłego emisji pyłu, zgodnie z warunkami, zawartymi w decyzji środowiskowej, wydanej przez Prezydenta Miasta Mielca. 

Deklarujemy, że chcemy się zaangażować w programy, mające na celu poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Proponujemy przyjazne ekologiczne rozwiązania, które sprzyjać będą mieszkańcom naszego miasta. Zależy nam też na proekologicznej edukacji nas wszystkich. 

Jesteśmy jednym z największych i odpowiedzialnych pracodawców w regionie; chcemy być dobrym sąsiadem - wsłuchując się w głosy mieszkańców, zmieniamy się - stawiając na ekologię.
 

Szymon Burek

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Gif
Gif 13.06.2018, 12:38
Obietnica mieszkańców zostanie spełniona czyli czerwone kartki na wybory gdy nie będzie efektu. Opisany tekst to kolejne tzw,, mydliny ,,
mamuśka
mamuśka 12.06.2018, 07:51
Po rządach (po) i wielu aferach w Polsce nie wierze w ani jedno słowo
pisane i mówione przez samorządowców i polityków.Nie ufaj ,a będziesz zdrowszy/sza.
Jasio
Jasio 11.06.2018, 15:11
"Jesteśmy jednym z największych i odpowiedzialnych pracodawców w regionie" .
Ilu obcokrajowców zatrudnionych jest w Krono, a ilu z miasta i okolic? 
Kocik
Kocik 11.06.2018, 08:47
no to uwierz, najwyższa pora przejrzeć na oczy!
azotox
azotox 9.06.2018, 14:06
Nie wierzę ...

Pozostałe