W czwartek Sejmowa Komisja ds. Ochrony Środowiska. Pojawią się przedstawiciele miast, w których działa Kronospan

  • 6.06.2018, 14:37
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
W czwartek Sejmowa Komisja ds. Ochrony Środowiska. Pojawią się przedstawiciele miast, w których działa Kronospan SzB
Jutro w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o odpadach druk nr 2550 - bez udziału gości.

Następnie zostanie złożona propozycja skierowania projektu do Podkomisji stałej ds. montowania gospodarki odpadami - w celu rozpatrzenia. Podczas posiedzenia Podkomisji będzie możliwość uczestnictwa przedstawicieli strony społecznej w jej pracach. Na spotkaniu obecny będzie minister środowiska. 

Na to spotkanie zapowiadają się przedstawiciele trzech polskich miast, gdzie działają zakłady Kronospanu: Szczecinka, Żar i Mielca. 

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wpada
wpada 8.06.2018, 12:38
ale walczą o uwagę, wszystko, byle był rozgłos.

Pozostałe