Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO]

  • 3.06.2018, 14:33 (aktualizacja 03.06.2018 14:48)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO]
W ciągu dwóch dni, 17 - 18 czerwca grupa sześciu śmiałków chce pokonać na rowerach trasę 700 km. Prawdopodobnie rowerzyści dojadą nad morze w ciągu 30 godzin.

Wszystko po to, aby wesprzeć turnusy wakacyjne dla najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.  W akcji biorą udział: Alfred Urban, Monika Jagoda, Janusz Bańka, Tomasz Kudela, Łukasz Łazinek, oraz Grzegorz Assman. 

- Do naszego 6 osobowego teamu dołączą również kolarze z grup Zorza Tarnobrzeg, Sprint Gorzyce, Team Gardner Mielec oraz inni aby nam towarzyszyć na początku naszej drogi - tłumaczy Grzegorz Assman, jeden z organizatorów wydarzenia. 

Poprzez tą akcję, organizatorzy chcą zwrócić uwagę na los, najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Niektóre mogą w tym roku nie wyjechać na wakacje. Dlatego tak ważne jest, żeby już teraz poprzez tę akcję dotrzeć do jak największej grupy sponsorów i mecenasów, którzy zechcieliby wesprzeć te dzieciaki. 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe