"Wiara w biznesie" - największa konferencja chrześcijańska dla przedsiębiorców - także w Mielcu

  • 28.05.2018, 14:17 (aktualizacja 28.08.2018, 22:27)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

"Wiara w biznesie" - największa konferencja chrześcijańska dla przedsiębiorców - także w Mielcu
Już jutro w Mielcu w Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży "KANA" spotka się środowisko przedsiębiorców z całego regionu. Konferencję organizuje Fundacja "Wiara w Biznesie" wraz z Polską Akademia Biznesu.

Na spotkaniu pojawią się przedstawiciele rządu, kościoła,  ekspertów w dziedzinie ekonomii, prawa oraz przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem gospodarczym Polski i działaniem katolickiej nauki społecznej dla rozwoju biznesu. 

Program konferencji: (wtorek 29 maja)

Początek godz. 9:30 (rejestracja uczestników)

godz. 10:15 - Moralność i etyka w prowadzeniu biznesu - ks. Przemysław Król

godz. 11:00 - Edukacja finansowa i ekonomiczna - Tomasz Sztreker

godz. 12:15 - Instytut Ordo Iuris

godz. 13:00 - Panel Dyskusyjny- ks. Przemysław Król, przedstawiciel Instytutu Ordo Iuris, przedsiębiorca (Andrzej Skowron, prodziekan WSGiZ w Mielcu)

godz. 14:00 - Zakończenie – Tomasz Sztreker

więcej info - tutaj

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wer
wer 12.09.2018, 22:11
W biznesie to wiara jest nie potrzebna. Już całkiem wszyscy od tych wartości powariowali. W biznesie potrzebna jest mądra glowa, umiejętność przewidywania, twarde serce i uczciwość.

Pozostałe