Drugi terenowy Bieg Hetmana w Mielcu, 12 sierpnia na Bulwarach

  • 14.05.2018, 12:09
  • Bartosz Kicior
Podziel się:
Oceń:
Drugi terenowy Bieg Hetmana w Mielcu, 12 sierpnia na Bulwarach fot. Organizatorzy Biegu Hetmana Drugi Bieg Hetmana 12 sierpnia na Bulwarach Mielec
Ruszył zapisy na drugą edycję Biegu Hetmana, który odbędzie się w ramach Zlotu Militarnego 12 sierpnia na mieleckich bulwarach o godzinie 18:00. Organizatorami biegu są Klub Historyczny "Prawda i Pamięć", Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Stowarzyszenie Orzeł Biały-Strzelec. Patronat Honorowy nad biegiem objęli Powiat Mielecki i Posłowie na Sejm RP Wojciech Buczak oraz Rafał Weber. 

Podobnie, jak rok temu trasa będzie liczyć 5 km i będzie poprowadzona mieleckimi bulwarami. Organizator wzbogaci ją o kilka przeszkód, które urozmaicą zawody, więc będzie nieco inaczej niż w tamtym roku. Po biegu organizatorzy zapraszają na dekorację i posiłek regeneracyjny przy ognisku. 

Zapisy na Bieg Hetmana prowadzone są w tym formularzu

Wszelkie szczegółowe informacje i regulamin imprezy na stronie wydarzenia.

 

 

Bartosz Kicior
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe