Drugi terenowy Bieg Hetmana w Mielcu, 12 sierpnia na Bulwarach

  • 14.05.2018, 12:09
  • Bartosz Kicior
Podziel się:
Oceń:
Drugi terenowy Bieg Hetmana w Mielcu, 12 sierpnia na Bulwarach fot. Organizatorzy Biegu Hetmana Drugi Bieg Hetmana 12 sierpnia na Bulwarach Mielec
Ruszył zapisy na drugą edycję Biegu Hetmana, który odbędzie się w ramach Zlotu Militarnego 12 sierpnia na mieleckich bulwarach o godzinie 18:00. Organizatorami biegu są Klub Historyczny "Prawda i Pamięć", Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Stowarzyszenie Orzeł Biały-Strzelec. Patronat Honorowy nad biegiem objęli Powiat Mielecki i Posłowie na Sejm RP Wojciech Buczak oraz Rafał Weber. 

Podobnie, jak rok temu trasa będzie liczyć 5 km i będzie poprowadzona mieleckimi bulwarami. Organizator wzbogaci ją o kilka przeszkód, które urozmaicą zawody, więc będzie nieco inaczej niż w tamtym roku. Po biegu organizatorzy zapraszają na dekorację i posiłek regeneracyjny przy ognisku. 

Zapisy na Bieg Hetmana prowadzone są w tym formularzu

Wszelkie szczegółowe informacje i regulamin imprezy na stronie wydarzenia.

 

 

Bartosz Kicior

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe