Uczniowie wybiegali prawie 2000 złotych na sprzęt sportowy do szkół i rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych [FOTO]

  • 14.05.2018, 09:15 (aktualizacja 14.05.2018, 09:39)
  • Bartosz Kicior

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie wybiegali prawie 2000 złotych na sprzęt sportowy do szkół i rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych [FOTO] fot. Fundacja Młodych Liderów Uczniowie i zawodnicy dostali 10 złotych za każdy przebiegnięty kilometr
W sobotę, 12 maja, mielecka młodzież wzięła udział w imprezie “Wybiegaj sprzęt sportowy”. Za każdy przebiegnięty kilometr dostali 10 złotych na sprzęt sportowy dla swojej szkoły. Na wydarzeniu pojawili się także piłkarze ręczni z SPR Stal Mielec oraz biegacze z Zabiegani Mielec, którzy biegli po sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Mielcu.

12 maja w mieleckiej galerii Navigator uczniowie mieleckich szkół średnich walczyli o sprzęt sportowy dla swoich placówek. Za każdy przebiegnięty w ciągu 3 godzin kilometr organizatorzy oferowali im 10 zł na ten cel. W wydarzenie zaangażowanych było 4 mieleckie szkoły: I LO, II LO, V LO i ZST. Pobiegli też zawodnicy z SPR Stal Mielec i z Zabieganych Mielec, którzy “wybiegali” pieniądze na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 biegaczy, którzy łącznie przebiegli dystans 182 km, co dało kwotę 1820 złotych.

Organizatorami wydarzenia byli Fundacja Klub Młodych Liderów i Galerią Navigator. Imprezę wsparli: centrum dietetyczne Projekt  Zdrowie, Pan Kanapka, kino Cinema3D i siłownia Calypso Fitness.

Zobaczcie zdjęcia ze zmagań biegowych o sprzęt.

Bartosz Kicior

Zdjęcia (22)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe