Wicepremier Beata Szydło w Mielcu [FOTO VIDEO]

  • 12.05.2018, 21:56 (aktualizacja 13.05.2018 02:17)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wicepremier Beata Szydło w Mielcu [FOTO VIDEO] SzB Beata Szydło przez prawie godzinę odpowiadała na pytania mieszkańców Mielca i regionu.
Politycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się dzisiaj z mieszkańcami w ramach cyklu "Polska jest jedna". Wicepremier Beata Szydło odwiedziła Mielec.

Wicepremier Beatę Szydło zapytano ją m.in. kwestię działalności lokalnego zakładu Kronospan. Co ciekawe nie padło pytanie o zakup przez Rząd mieleckich black hawków dla polskiej armii - obietnicy Premier z przed dwóch lat. 

W kwestii zakładu Kronospan  wicepremier Beata Szydło przypomniała, że Minister Środowiska pracuje już nad nowelizacją ustawy o ochronie środowiska, która ma doprecyzować przepisy, dotyczące działalności zakładów, które w szczególny sposób wpływają na środowisko.

Po spotkaniu wicepremier Beata Szydło spotkała się z grupą mieszkańców, którzy twierdzą, że zakład Kronospan zanieczyszcza środowisko. Prosili Beatę Szydło, by zaangażowała się w tę sprawę. 

- Ja o Kronospanie już nieco wiem (...) Nam zależy, żeby przedsiębiorcy mieli jak najlepsze warunki do tworzenia miejsc pracy, ale nie może być tak, że to się odbywa kosztem lokalnej społeczności. Jeżeli są odpowiednie normy i przepisy, które są łamane, to trzeba na to reagować. Na ile będę mogła Państwu pomóc, to oczywiście się w to zaangażuje. Jest wola ze strony pana marszałka, posłów, prezydenta i starosty, więc myślę, że razem damy radę ten problem rozwiązać i na pewno nie pozwolimy, żeby państwu się krzywda stała" - mówiła w Mielcu Beata Szydło

W spotkaniu z Beatą Szydło w Mielcu wzięło udział około 200 osób, w większości członków PiS z powiatu mieleckiego, ale byli także zwykli mieszkańcy, którzy poznać czym obecnie zajmuje się Rząd.

RELACJA VIDEO:

 

Szymon Burek

Zdjęcia (58)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielczanin
Mielczanin 14.05.2018, 17:45
Po cóż ta wredna baba przyjechała do mojego miasta. Przecież nikt tej wiedzmy tu nie zapraszał. Już kupiła śmigłowce a teraz uzdrowi kronospan. Niech lepiej odda kasę i *** z stąd
Ananasowy
Ananasowy 13.05.2018, 13:09
Byłem na spotkaniu, młodzi bardzo dobre pytania zadali
olo
olo 14.05.2018, 10:23
Pytali czy oddała kasę co jej się należała , ile wydała na przeloty na swoją wioskę czy może czy miała włączone sygnały podczas kolizji ?

Pozostałe