Widłami w brata

  • 19.07.2016, 05:02
  • Monika Piątek

Podziel się:

Oceń:

Widłami w brata Wikipedia
Dwóch braci pracuje razem w polu i podpija co nieco z kieliszka. Chwilę później jeden wbija drugiemu w plecy... widły. Takie mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się niedawno w Dulczy Wielkiej.

Incydent, o którym mowa, w gminie Radomyśl Wielki rozegrał się w sobotę, 18 czerwca. Jak wynika z relacji mieszkańców wsi, to właśnie tego dnia bracia wspólnie pracowali w polu, spożywając alkohol. Kiedy jednak około godziny 16 starszy z nich, 62-latek, postanowił odpocząć i zdrzemnąć się w stodole, oberwał widłami w plecy. Choć obrażenia ostatecznie nie okazały się zagrażające życiu, sprawa i tak wyglądała groźnie. - Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja wezwana przez syna poszkodowanego. Ranny mężczyzna, podczas przesłuchania, jakie odbyło się dzień po incydencie, twierdził, że sam nabił się na widły. Już 20 czerwca zmienił jednak zeznania i przyznał, że cios zadał mu młodszy, 47-letni brat – tłumaczy Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Więcej w 29 numerze Korso

Monika Piątek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe