Biało-czerwono w Glinach Małych [ZDJĘCIA]

  • 2.05.2018, 23:46
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Biało-czerwono w Glinach Małych [ZDJĘCIA] A. Łysoń Najmłodsi mieszkańcy Glin Małych pamiętają o narodowych barwach.
Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Glinach Małych jak co roku obchodzili patriotyczną uroczystość. Z okazji Dnia Flagi, rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja a także Dnia Patrona Szkoły przygotowali program artystyczny.

Majowe uroczystości wpisały się już w szkolną tradycję. Rozpoczęły się przemarszem z placu przed kościołem w Glinach Małych na teren szkoły. Uczestnicy marszu nieśli flagi, a na czele szedł sam Tadeusz Kościuszko

W szkole uczniowie zaprezentowali część artystyczną. W uroczystości brali udział zaproszeni goście, rodzice oraz mieszkańcy miejscowości.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (46)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe