Wypoczynek w cieniu bagażnika

  • 18.07.2016, 05:02
  • Monika Piątek

Podziel się:

Oceń:

Wypoczynek w cieniu bagażnika Monika Piątek
Radomyski rynek jest jednym z nielicznych miejsc w centrum miasta, w którym można wypocząć. - Cóż zrobić jednak, jeśli cały zawalony jest autami? Czy parkowanie na płycie rynku w ogóle jest dozwolone? - pyta za naszym pośrednictwem wzburzony mieszkaniec.

Dozwolone – odpowiedzieć można bardzo szybko, zerknąwszy zaledwie na ulokowaną w centrum miasta tabliczkę. Dopuszcza ona parkowanie pojazdów na płycie rynku w godzinach 5-17. Miejsce ewentualnego postoju, pomimo wyrysowanego sposobu parkowania, nie jest już jednak kwestią tak oczywistą. - Niby są tam pasy wyznaczone innym kolorem kostki, ale sam osobiście kilkakrotnie widziałem samochody zaparkowane poza nimi. A już szczególnie oburzyła mnie sytuacja, w której auto pozostawione zostało niemalże pod fontanną – grzmiał interweniujący mężczyzna. W jego odczuciu szeregi samochodów w centrum radomyskiego skweru nie tylko zaburzają miejską estetykę, ale i utrudniają mieszkańcom wypoczynek.

Więcej w 28 numerze Korso

Monika Piątek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe