Ponad 230 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Oyama Karate w Padwi Narodowej [FOTO, VIDEO]

  • 1.05.2018, 11:58 (aktualizacja 01.05.2018 14:47)
  • JZ
Podziel się:
Oceń:
Ponad 230 zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Oyama Karate w Padwi Narodowej [FOTO, VIDEO]
W tej stawce kapitalnie spisali się padewscy karatecy, którzy zdobyli aż 18 medali.

W Padwi Narodowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Oyama Karate. Podczas zawodów świetnie spisali się zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Karate, w którym występują karatecy z Padwi Narodowej i ościennych miejscowości. Zdobyli oni łącznie aż 18 medali, w tym siedem złotych.

 - Turniej mogę uznać za bardzo udany - i ze względu na organizację, i dzięki wynikom, jakie osiągnęli zawodnicy z naszego klubu - cieszy się Grzegorz Uzar - organizator mistrzostw i trener padewskich karateków.

W najstarszej kategorii wiekowej triumfował zawodnik z Padwi Narodowej - Sebastian Uzar. - Cieszę się, że mogłem wziąć udział w mistrzostwach, które odbyły się właśnie tutaj - powiedział zawodnik, który w swoim dorobku ma m.in. dwa złote medale mistrzostw Polski. W zawodach wystartowało ponad 230 zawodników w kilkudziesięciu kategoriach. Oprócz Sebastiana Uzara, złote medale zdobyli również: Maciej Grabski, Natalia Paczyńska, Szymon Burghardt, Szymon Pciak oraz Wiktoria Kopeć. 

Na prośbę organizatora imprezy, Grzegorz Uzara, w trakcie zawodów zostało przeprowadzone dla chętnych szkolenie z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy zawodów otrzymali od przedstawiciela WORD, który był jednocześnie jednym ze sponsorów imprezy, kamizelki oraz elementy odblaskowe.

 

Organizatorzy dziękują sponsorom: DREWBIK – zakład przetwórstwa drzewnego, Hydrogaz – techniki dla domu, SILVA, Federal Mogul, Advanced Technologies & Materials, Kornospan, GOK Padew Narodowa, Trans Furdyna, Trans Handrol, WORD Tarnobrzeg. Mistrzostwa wspierały samorządy: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Powiat Mielecki, Gmina Padew Narodowa.

JZ

Zdjęcia (37)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe