Premierowa odsłona wystawy Marleny Mosior już w miejskiej Galerii ESCEK już otwarta

  • 30.04.2018, 14:23
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Premierowa odsłona wystawy Marleny Mosior już w miejskiej Galerii ESCEK już otwarta
W Samorządowym Centrum Kultury można oglądać obrazy Marleny Mosior, młodej mieleckiej malarki, studentki grafiki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wystawę można oglądać do 20 maja.

Wernisaż wystawy, z liczną publicznością, odbył się w piątek, 27 kwietnia. Autorkę obrazów w ciepłych słowach przywitała dyrektor SCK Joanna Kruszyńska, przedstawiając krótko artystyczne dokonania młodej malarki. Marlena Mosior podziękowała za możliwość prezentowania swoich obrazów w Galerii ESCEK, a szczególne słowa uznania skierowała pod adresem Marcina Myśliwca, Krzysztofa Gładyska i Tomasza Mrozowskiego, którzy mieli wpływ na jej twórczą drogę. 

Szymon Burek

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe