Milion nadwyżki i jednogłośne TAK dla wójta

  • 18.07.2016, 05:00
  • Piotr Durak

Podziel się:

Oceń:

Milion nadwyżki i jednogłośne TAK dla wójta Piotr Durak
Sukcesem dla wójta Leona Getingera zakończyła się sesja absolutoryjna Rady Gminy Czermin. Wójt jednogłośnie otrzymał absolutorium. Po minionym roku budżetowym gmina zostaje z milionową nadwyżką w budżecie.

Po przekazaniu przez wójta sprawozdania z wykonania budżetu za miniony rok, wszyscy wydawali się być zadowoleni. Komisja finansów urzędu gminy przyjęła dokument bez zastrzeżeń i uwag. Przeszedł on również pozytywnie weryfikację Regionalnej Izby Obrachunkowej. Tak więc radni nie mieli wątpliwości i udzielili Leonowi Getingerowi absolutorium jednogłośnie, tym samym przedłużając na kolejny rok swój kredyt zaufania dla włodarza. Przyjrzeliśmy się, jak rozdysponowane zostały pieniądze w gminie Czermin w minionym roku budżetowym.

Więcej w 28 numerze Korso

Piotr Durak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe