Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na Bieg z przeszkodami dla najmłodszych 26 maja

  • 26.04.2018, 12:48
  • Bartosz Kicior

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na Bieg z przeszkodami dla najmłodszych 26 maja materiały organizatora Bieg z przeszkodami to propozycja na aktywne spędzenie Dnia Dziecka
Tegoroczny Dzień Dziecka upłynie pod znakiem sportu. Urząd Miejski w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na organizowany po raz pierwszy w naszym mieście „Bieg z przeszkodami dla najmłodszych”. Udział może wziąć każdy przedszkolak oraz uczeń szkoły podstawowej, który zgłosi się do organizatora.

W sobotę 26 maja odbędzie się "Bieg z przeszkodami dla najmłodszych". Areną niecodziennych zmagań 300 dzieci ze wszystkich mieleckich przedszkoli i szkół podstawowych będzie ekstremalny plac zabaw, jaki z tej okazji powstanie na terenie miejskich bulwarów nad Wisłoką. Rywalizacja odbędzie się na specjalnym torze przeszkód, na którym znajdą się rury, opony, siatki maskujące i kurtyny wodne.

Dzieci, które wystartują w ekstremalnym biegu zostaną podzielone na trzy kategorie wiekowe, każda po 100 osób. Rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy w specjalnym formularzu elektronicznym. Udział w biegu jest bezpłatny.


Patronat nad zawodami objęła Firma Husqvarna Group z fabryką w Mielcu oraz producent suplementów diety AvetPharma. W przygotowywanych dla dzieci pakietach startowych znajdą się m.in. worek sportowy i produkty od AvetPharma, mini zestaw klocków lego od firmy Cobi, woda mineralną (Projekt Zdrowie) i batoniki (Artemis Fitness Club). Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez Urząd Miejski w Mielcu i mielecki MOSiR, a na ochłodę lody od Zielonej Budki.


Zaplecze techniczne i wsparcie organizacyjne imprezy zapewni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Firma Akmel zadba o dostawę prądu ze swoich agregatów prądotwórczych.
Wolontariusze Fundacji Klub Młodych Liderów będą obecni przy każdej przeszkodzie, służąc pomocą dzieciakom, aby każde z nich bezpiecznie ukończyło zawody.

ZAPISY:

  1. Link do zapisów dla dzieci chodzących do miejskich i publicznych przedszkoli w Mielcu
  2. Link do zapisów dla dzieci chodzących do klas 1-3 miejskich i publicznych szkół podstawowych w Mielcu
  3. Link do zapisów dla dzieci chodzących do klas 4-7 miejskich i publicznych szkół podstawowych w Mielcu
Bartosz Kicior

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe