„Ekonomik” doczeka się swojej hali sportowej

  • 21.04.2018, 17:48
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
„Ekonomik” doczeka się swojej hali sportowej A. Łysoń Starosta mielecki, Zbigniew Tymuła zapewnił, że powstaje już dokumentacja nowej hali sportowej.
Przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu zostanie wybudowana hala sportowa. W starostwie powiatowym powstaje już dokumentacja.

Taką obietnicę złożył Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

Deklaracja wybudowania nowego obiektu sportowego przy „ekonomiku” padła w czwartek, 19 kwietnia przy okazji uroczystości posadzenia pamiątkowego „Dębu Niepodległego” i uczczenia patrona tej szkoły – bł. ks. Romana Sitki.

- Przygotowujemy już dokumentację projektowo – kosztorysową na budowę hali sportowej przy tej szkole. Tak prężnie działającej placówce należy się inwestycja z prawdziwego zdarzeniamówił Zbigniew Tymuła.

Takie oświadczenie władz powiatu spotkało się z brawami uczniów, nauczycieli i dyrekcji ZSE.

Tego samego dnia podczas Targów Pracy Powiatu Mieleckiego starosta ponownie zapewnił, że ta ważna inwestycja zostanie zrealizowana.

Arkadiusz Łysoń
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.