„Ekonomik” doczeka się swojej hali sportowej

  • 21.04.2018, 17:48
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
„Ekonomik” doczeka się swojej hali sportowej A. Łysoń Starosta mielecki, Zbigniew Tymuła zapewnił, że powstaje już dokumentacja nowej hali sportowej.
Przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu zostanie wybudowana hala sportowa. W starostwie powiatowym powstaje już dokumentacja.

Taką obietnicę złożył Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego.

Deklaracja wybudowania nowego obiektu sportowego przy „ekonomiku” padła w czwartek, 19 kwietnia przy okazji uroczystości posadzenia pamiątkowego „Dębu Niepodległego” i uczczenia patrona tej szkoły – bł. ks. Romana Sitki.

- Przygotowujemy już dokumentację projektowo – kosztorysową na budowę hali sportowej przy tej szkole. Tak prężnie działającej placówce należy się inwestycja z prawdziwego zdarzeniamówił Zbigniew Tymuła.

Takie oświadczenie władz powiatu spotkało się z brawami uczniów, nauczycieli i dyrekcji ZSE.

Tego samego dnia podczas Targów Pracy Powiatu Mieleckiego starosta ponownie zapewnił, że ta ważna inwestycja zostanie zrealizowana.

Arkadiusz Łysoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe