Mielczanie tłumnie odwiedzili targi pracy [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • 19.04.2018, 14:57 (aktualizacja 19.04.2018 15:29)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Mielczanie tłumnie odwiedzili targi pracy [ZDJĘCIA, WIDEO] A. Łysoń Wielu mielczan skorzystało z szansy na znalezienie pracy.
Drugie Targi Pracy Powiatu Mieleckiego ponownie przyciągnęły wielu mielczan. W auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu spotkali się pracodawcy oraz osoby poszukujące pracy.

Mielczanie zainteresowani znalezieniem bądź zmianą pracy mogli porozmawiać z przedstawicielami blisko 50 firm. Targi pracy były szansą na nawiązanie kontaktów z firmami, które poszukują pracowników.

Odwiedzający, mogli złożyć dokumenty aplikacyjne lub zdobyć informacje na temat wolnych stanowisk pracy. Młodsi i starsi mielczanie korzystali z tej okazji, szczegółowo wypytywali przedstawicieli firm o miejsca pracy. Toczące się rozmowy dotyczyły oczekiwań pracodawców i szans na zatrudnienie. Dla uczniów i osób młodych była to okazja do zbadania rynku pracy i przekonania się, jakie obecnie zawody są najczęściej poszukiwane.

Targi pracy to jednak nie tylko rozmowy z pracodawcami. Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje. Na stoiskach partnerów odwiedzający robili sobie bezpłatne zdjęcie do CV, korzystali z porad i wykonali profesjonalny makijaż biznesowy. Uczestnicy mogli polatać na symulatorach śmigłowca i szybowca, zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego i przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomu, porozmawiać z dietetykiem i fizjoterapeutą a nawet wykonać analizę składu ciała oraz zmierzyć ciśnienie tętnicze i stężenie cukru we krwi.

Chętni brali także udział w panelu dyskusyjnym o aktualnych trendach na rynku pracy oraz warsztatach biznesowych.

 

 

 

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe