Na finał sezonu artystycznego muzyka Mozarta! Mieleccy Symfonicy zagrali w SCK [FOTO]

  • 16.04.2018, 01:17 (aktualizacja 17.04.2018 15:33)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Na finał sezonu artystycznego muzyka Mozarta! Mieleccy Symfonicy zagrali w SCK [FOTO] SzB
Kończy się pierwszy historyczny sezon artystyczny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej. Niedzielny (15 kwietnia) koncert zadedykowany był pamięci zmarłego prezydenta Mielca Daniela Kozdęby, który był przyjacielem orkiestry i zwolennikiem przekształcenia jej w zespół symfoniczny.

Podczas koncertu wiosennego usłyszeliśmy cztery słynne kompozycje Wolfganga Amadeusa Mozarta. Na koniec symfonicy zagrali uwenturę do opery "Cyrulik sweilski" Rossiniego. To był finałowy koncert, który kończy pierwszy sezon artystyczny mieleckich symfoników. Skład orkiestry obecnie tworzy 36 artystów kwalifikowanych. 

Tygodnik Regionalny Korso jest patronem medialnym orkiestry. 

Szymon Burek

Zdjęcia (42)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe