Kilkaset biegaczy i niezwykły bieg z okazji 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu [FOTO]

  • 15.04.2018, 10:54 (aktualizacja 16.04.2018, 09:10)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Kilkaset biegaczy i niezwykły bieg z okazji 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu [FOTO] JZ Zawodnicy przebiegli trasę liczącą ok 6,5 km znajdującą się na pasie startowym mieleckiego lotniska.
Prawie 300 osób wzięło udział w biegu 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu. Zwycięzcą biegu został Michał Górkiewicz z Krakowa, który na pokonanie 6,5 kilometrowej trasy potrzebował niewiele ponad 21 minut.

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji tego wydarzenia. Wspólnie udało nam się zrealizować fantastyczne zawody, który przyciągnęły tak wiele osób. Dziękuję naszym partnerom, sponsorom i wolontariuszom. Bez tych wszystkich osób nie udałoby się przeprowadzić tych zawodów – powiedział Damian Gąsiewski, który wspólnie z mieleckim magistratem zorganizował bieg z okazji 80-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu. 

Już teraz  wiemy, że to nie była ostatnia tego typu impreza w Mielcu. – Mogę już to zdradzić – w przyszłym roku zorganizujemy podobne wydarzenie, choć na dużo większą skalę – informuje Gąsiewski. 

 

WYNIKI (kategoria open)

Kobiety:

Miejsce I - Magdalena Łączak z czasem 23 min. 14 s. (Mielec)

Miejsce II - Małgorzata Siembida z czasem 24 min. 24 s. (Stalowa Wola)

Miejsce III - Kinga Walania z czasem 25 min. 25 s. (Głogów Małopolski).

Mężczyźni:

Miejsce I - Michał Górkiewicz z czasem 21 min. 14 s. (Kraków) 

Miejsce II - Paweł Dybek z czasem 21 min. 37 s. (Mielec)

Miejsce III - Jacek Gut z czasem 22 min. 16 s. (Huciska)

Nagrody dla zawodników wręczył po. finkcję prezydenta Fryderyk Kapinos. 

Wydarzenie zorganizowali: Urząd Miejski w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski wraz z Partnerami honorowymi Polskimi Zakładami Lotniczymi w Mielcu oraz Lotniskiem Mielec. Był to pierwszy taki bieg w naszym mieście. 

Tygodnik Regionalny Korso był patronem medialnym tego wydarzenia. 

To duże przedsięwzięcie nie odbyłoby się, gdyby nie partnerzy:

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu -Husqvarna Group - Hotel i Restauracja Atena - Firma Tarapata - Nadruki MAGDA - Fundacja Klub Młodych Liderów - AvetPharma - Projekt Zdrowie - Joy Fitness Club - Markpol - Bossmen Fryzjerstwo Piotr Winiarz - NIKmet producent wyrobów metalowych - ErgoHestia Oddział Grupy Jerzy Wąs - Agencja Reklamowa i Drukarnia MCDesign - MegaEl Hurtownia elektryczna

Szymon Burek

Zdjęcia (34)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe