Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu o budowaniu żywego pomnika [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • 10.04.2018, 21:49 (aktualizacja 10.04.2018 22:00)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
 Władysław Kosiniak-Kamysz w Mielcu o budowaniu żywego pomnika [ZDJĘCIA, WIDEO] A. Łysoń Władysław Kosiniak-Kamysz apelował w Mielcu o jedność i braterstwo.
Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i poseł na Sejm Władysław Kosiniak-Kamysz przyjechał do Mielca 10 kwietnia. Złożył kwiaty przy grobie śp. Leszka Deptuły i apelował o jedność narodową i budowanie żywego pomnika.

Na mieleckim Cmentarzu Komunalnym przy grobie śp. Leszka Deptuły, który zginął w katastrofie smoleńskiej, Władysław Kosiniak-Kamysz apelował do zgromadzonych o budowę żywego pomnika.

- Wzywam wraz z Wami do budowania w Polsce braterstwa i żywego pomnika w postaci fundacji, kształcącej młodych ludzi, których na zdobywanie wykształcenia nie stać, po to, żeby służyli lokalnej społeczności i całej Polsce. Taka fundacja powinna powstać i istnieć pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej - mówił prezes PSL-u.

Następnie na krótkim spotkaniu z dziennikarzami podkreślał, że wydarzenia takie jak tragedia pod Smoleńskiem powinna wyłącznie ludzi łączyć i budować wspólnotę narodową. 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo z wypowiedziami prezesa PSL:

 

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe