TVP Info na żywo z Mielca w sprawie Kronospanu [ZDJĘCIA]

  • 8.04.2018, 16:55
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
TVP Info na żywo z Mielca w sprawie Kronospanu [ZDJĘCIA] A. Łysoń Mielczanie opowiadali o szkodliwości dymu z firmy Kronospan
Dziennikarze TVP Info z programu na żywo "To jest temat" rozmawiali z mieszkańcami Mielca w sprawie Kronospanu. Na spotkaniu zabrakło przedstawicieli firmy.

Wielu mielczan przyszło pod zakład Kronospan, skąd program był nadawany. Pokazywali zdjęcia dymiących kominów zakładu, wydobywających się z nich płomieni oraz pyłu i wiórów, które znajdują na swoich posesjach. Wiele mówili również o szkodliwości emitowanych przez firmę substancji oraz o wzroście zachorowań na choroby dróg oddechowych, zwłaszcza wśród najmłodszych. 
Obecni byli również przedstawiciele władz i WIOŚ. Mieszkańcy bardzo aktywnie i żywo reagowali na ich wypowiedzi, wypowiedź przedstawiciela WIOŚ przerywana była gwizdami. Szczególnie wyśmiane zostało stwierdzenie, że WIOŚ prowadzi w firmie Kronospan regularne kontrole. 
Nie było przedstawicieli Kronospanu. Firma wydała jedynie bardzo obszerne oświadczenie z żądaniem, aby zostało odczytanie na antenie, co również spotkało się z negatywna reakcją zgromadzonych. 

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (36)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ropucha
Ropucha 9.04.2018, 12:11
po co kronospan miał przychodzić, przecież i tak nie daliby im dojść do głosu. ludzie nie potrafią już dyskutować, liczy się już dla nich tylko usunięcie firmy. tu nie chodzi o środowisko, tu chodzi tylko o bezsensowną nienawiść do firmy.
Gość
Gość 9.04.2018, 08:57
Szopki ciąg dalszy. Kronospan uruchomi filtry w przyszłym miesiącu, ale niektórzy muszą się zdążyć wypromować przed wyborami. Idę o zakład, że tzw. "działacze" z parciem na szkło wystartują w wyborach. Taki zakład to świetna trampolina. Bo nie chodzi tu o powietrze
retr
retr 8.04.2018, 19:16
Brawo Korso ,a Hej mielec spi ,pewnie czekają na przekaz dnia

Pozostałe