Rusza program usuwania eternitu w Mielcu! Nabór rusza 3 kwietnia!

  • 27.03.2018, 13:00 (aktualizacja 27.03.2018 13:12)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Rusza program usuwania eternitu w Mielcu! Nabór rusza 3 kwietnia!
Urząd Miejski w Mielcu po raz szósty ogłasza akcję i informuje o możliwości składania wniosków na darmowe usuwanie płyt eternitowych z terenu miasta Mielca.

Mieszkańcy posiadający „eternitowe” dachy na domach prywatnych, bądź np. altanach na działkach ogrodowych w dalszym ciągu mogą nieodpłatnie skorzystać z możliwości pozbycia się szkodliwych materiałów azbestowych. W 2017 roku szkodliwego dla zdrowia eternitu pozbyto się z 41 posesji.  Utylizacji zostało poddane ok. 56 ton różnego rodzaju płyt azbestowych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków, jednocześnie informując, że odbiór, demontaż oraz transport i utylizacja jest całkowicie finansowany z budżetu Gminy Miejskiej Mielec. Kosztem, który ponosi mieszkaniec jest zakup nowego pokrycia dachowego. Termin naboru  i składania wniosków trwać będzie od 3 kwietnia do 27 kwietnia 2018 r. Po tym terminie rozpocznie się procedura wyłonienia wykonawcy tego zadania.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej mielec.pl oraz w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 23 (za KPP Policji) w pokoju 17 lub 24 (I piętro), a także w biurze podawczym (budynek UM – Żeromskiego 26). Wypełnione wnioski należy złożyć w budynku UM, ul. Żeromskiego 26 (biuro podawcze). Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr tel. 17 78 88 552  lub 17 78 88 528.

Wniosek można pobrać tutaj

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Polak
Polak 27.03.2018, 16:45
A kiedy będą rozbierane bloki wielkiej płyty z dodatkiem azbestu? Pół Mielca siedzi w azbeście.

Pozostałe